Domů Nezařazené Základní isnatlace

Základní isnatlace

Každý počítač a jejich uživatelé preferují různé programy. Převážná většina pracuje s operačním programem Windows. Ten je však potřeba rozšířit o další programy, které nám usnadní práci nebo je ke své práci potřebujeme. Přináším seznam programů, které já osobně využívám. Celý instalační proces rozdělím do několika částí. Jednotlivé díly obsahují vždy ty programy, které jsou pro danou oblast důležité.

Instalační soubor naleznete vždy pod příslušnou ikonou pro systém Windows nebo Mac

Chrom

Internetový prohlížeč Google chrom je právem nejrozšířenějším prohlížečem a a maximálně jej doporučuji instalovat, jako první. Přes 80% uživatelů všech PC využívá právě Chrom. Abychom však využili na 100% všech jeho funkcí je nezbytné se po instalaci do prohlížeče přihlásit Google účtem.

DropBox

Tento cloud program je v tuto chvíli na 4 místě žebříčku co do počtu klientů. Jako jediná firma z velké čtyřky (Google Drive, OneDrive, iCloud, DropBox) je doposud nejrychlejší a také nejstabulnější. Prostřednictvím DropBoxu totiž budeme následně synchronizovat nastavení různých programů a výchozích složek. Zde je však nutné uvést, že k omezení dojde ve chvíli, kdy nám DropBox nabídne jen omezenou kapacitu. Pak je třeba investovat do rozšíření

Hotkey

Tento program maximálně doporučuji a zcela právem jej uvádím mezi základními programy vybavení každého PC. Jedná se o nástroj, kterým si vytvoříme klávesové zkratky. Mezi těmi mohou být emailové adresy, hesla, spouštěče programů atd. Tím se v budoucnu vyvarujeme stále nutnému vypisování loginů a zadávání hesel.

MSecure

Tento program patří mezi placené. Investice do nákupu se však vyplatí. Jedná se totiž o program, díky kterému si můžeme poměrně pohodlně ukládat různé informace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..